STŘEŠNÍ AUTOSTAN ALASKA 190 CM LONG - ZELENÝ

Kód produktu: SAL190LZ

32 428,00 Kč
S DPH

26800.00 bez DPH

Rozměry

rozložený 195x310x126 cm
složený 195x125x29 cm
spací plocha 190x240 cm
Váha netto/brutto 60/65 kg
Počet
NA DOTAZ

 

Zásady doručení

 

Zásady vrácení

Střešní stan nejvyšší kvality. Zkušenosti získané během expedic umožnily zavedení drobných vylepšení, která se v továrních sériových produkcích nenacházejí. 

Barva zelená

Popis výrobku:

Stan je bez předsíně.

Podlaha je vyrobena z hliníku vyplněného izolační pěnou. Podlaha stanu poskytuje vynikající izolaci i při nízkých teplotách. Horní vnitřní vrstva ve tvaru plástve pohlcuje veškerou vlhkost. Na podlaze je 6 cm silná matrace s odnímatelným potahem. Okna mají otevírací síť proti komárům, vnější žaluzie připevněné k bodci a zevnitř těsné těsnění. Vstupní otvory s moskytiérami a pevné uzavření. Nastavitelná ventilace (s moskytiérou) a 2 velké střešní okna s moskytiérou v horní části stanu!  Stan je zcela zabezpečen proti nežádoucím hostům (komáři, hmyz). 

Stan má samozřejmě nepromokavý povlak.

Sada obsahuje tašku na boty, spodní část ve formě síťoviny umožňuje sušení mokré obuvi.

Materiál:

- stěny impregnované bavlny nejvyšší kvality (plátno) o hmotnosti  280 g / metr  (u většiny prodejců je materiál tenčí 260 g) vyztužené mřížkou (ripstop) spojenou s polyesterem. To zajišťuje odolnost proti vodě a vynikající prodyšnost. Stěnové švy jsou slepeny, což zabraňuje natažení a prosakování materiálu během deště. 4 hlavní otvory (2 vchody a 2 okna) a 2 střešní okna chráněná moskytiérami a roletami zevnitř i zvenku umožňují dokonale regulovat teplotu uvnitř. Za chladnějších nocí uzavíráme otvory na obou stranách, na teplejších otevíráme pouze sítě proti komárům. Dává pocit chladu i ve velmi horkém čase. 

- flysheet - nepromokavý polyester 420 D. Další rám zaručuje proudění vzduchu mezi flysheetem a střechou stanu.

- černý kryt q - 100% vodotěsný, vyrobený z PVC 1000g, s malým zipem pro snadné otevírání a zavírání. 

Součástí je teleskopický žebřík 2,3 m.

Stan má hliníkové montážní lišty a sadu držáků pro střešní nosič nebo lišty, stejně jako struny připojené k zemi. V závislosti na typu střešního nosiče mohou být stany umístěny podél stanu nebo přes něj. Stan lze otevřít do strany nebo zezadu vozidla. 

Dlouhá verze: nad žebříkem je další střešní krytina a po instalaci vestibulu je žebřík umístěn uvnitř vestibulu. Takže můžete jít dolů do vestibulu, aniž byste šli ven. Vestibul má pogumovanou podlahu se zipem.

SAL190LZ

Specifické reference

upc
3732
Související produkty ( 16 other products in the same category )