STŘEŠNÍ AUTOSTAN ALASKA 220 CM LONG - ZELENÝ - S PŘEDSALONKEM

Kód produktu: SAL220LPP

42 200,00 Kč

42200.00 bez DPH

Rozměry

rozměry v rozloženém stavu 225x310x126 cm
rozměry po složení 225x125x29 cm
rozměry místa na spaní 220 x 240 cm
Čistá / hrubá hmotnost 80/85 kg
Počet
NA DOTAZ

 

Zásady doručení

 

Zásady vrácení

Dlouhá verze - vchod do stanu je ve větší míře krytý, v případě předsíně je vstupní žebřík uvnitř.

Podlaha je vyrobena z hliníku, vyplněna izolační pěnou, uvnitř hliníková „voština“ natřená bílou strukturou. Podlaha stanu poskytuje vynikající izolaci i při nízkých teplotách. Na podlaze pohodlná matrace o tloušťce 6 cm se snímatelným potahem. Okna mají otevírací síť proti hmyzu, vnější rolety připevněné pomocí čepů a zevnitř těsný uzávěr. Vstupní otvory se sítí a těsným uzávěrem. V horní části stanu je nastavitelné větrání (se sítí) a  střešní okno se sítí.  Na okně je na flysheetu všitá profesionální fólie.  Stan je zcela chráněn před nežádoucími návštěvníky (komáry, hmyzem). 

Samozřejmostí je vodotěsný kryt stanu, rozložení je velmi jednoduché - plné rozložení s okny za méně než dvě minuty, bez připevnění kolíků do rolet - několik sekund (kontrolováno v dešti).

Sada obsahuje tašku na boty, spodní část ve formě síťoviny umožňuje mít boty v suchu.

Materiál:

- stěny vyrobené z nejkvalitnější impregnované bavlny (plátna) o hmotnosti 280 g / metr  (většina prodejců nabízí materiál tenčí než 260 g), vyztužené ripstop síťkou v kombinaci s polyesterem. To zajišťuje vodotěsnost a vynikající možnosti pro dýchání. Švy stěn jsou podlepeny, aby se zabránilo roztažení materiálu a úniku v dešti. 4 hlavní otvory (2 vstupy a 2 okna) a 2 střešní okna chráněná sítěmi a roletami zevnitř i zvenčí, umožňují dokonalou regulaci teploty uvnitř. Za chladnějších nocí uzavíráme otvory na obou stranách, v teplejších nocích necháváme pouze sítě. Stan poskytuje pocit chladu i ve velmi horkém čase. 

- flysheet - voděodolný 420D Oxford polyester. Přídavný rám zaručuje proudění vzduchu mezi flysheetem a střechou stanu. V tropech jsou nad střešními okny instalovány dvě profesionální fólie.  

- černý vnější obal - 100% vodotěsný, vyrobený z velmi silného a odolného PVC, s malým zipem pro snadné otevírání a zavírání. 

Sada obsahuje 2 teleskopické žebříky o délce 2,3 m a LED osvětlení napájené z USB.

 Stan má hliníkové montážní lišty a sadu konzol pro střešní nosič  a struny připevněné k zemi. Kolejnice stanu lze namontovat podél nebo přes stan v závislosti na typu střešního nosiče, který máte. Stan lze otevřít do stran nebo do zadní části vozidla. 

Poznámka - fotografie jsou z roku 2020, nové fotografie budou dodány. U fotografií se můžou lišit drobné barevné změny, například bílá podlaha. 

 Technická data

rozměry v rozloženém stavu 225x310x126 cm
rozměry po složení 225x125x29 cm
rozměry místa na spaní 220 x 240 cm
Čistá / hrubá hmotnost 80/85 kg
SAL220LPP

Specifické reference

upc
5874
Související produkty ( 16 other products in the same category )