AUTOSTANY

STŘEŠNÍ AUTOSTAN ARIZONA 140 CM PÍSKOVÝ

SAR140P

Nové

Rozměry stanu:

  • Rozložený - 143x123x25cm
  • Složený - 120x140x30cm
  • Spaní - 135x240cm

Přečtěte si prosím dodatečné informace!

Více informací

1 Položka

SKLADEM - IHNED K ODBĚRU

20 990,00 Kč s DPH

17 347,11 Kč bez DPH

25 999,00 Kč s DPH

-5 009,00 Kč

Více informací

Střešní stan nejvyšší kvality na míru pro Escape. Zkušenosti získané během expedic umožnily zavedení drobných vylepšení, která se v továrních sériových produkcích nenacházejí. 

Stan je bez předsíně (předstanu).

Popis výrobku:

„Krátká“ verze  - vstup do stanu je o něco méně zastřešený než v dlouhé verzi.

Podlaha je vyrobena z hliníku vyplněného izolační pěnou. Podlaha stanu poskytuje vynikající izolaci i při nízkých teplotách. Horní vnitřní vrstva absorbuje veškerou vlhkost. Na podlaze je matrace o tloušťce 5 cm se snímatelným potahem. Okna mají otevírací síť proti hmyzu, vnější rolety připevněné pomocí čepů a zevnitř těsný uzávěr. Vstupní otvory se sítí proti hmyzu a těsným uzávěrem. V horní části stanu je nastavitelná ventilace (se sítí proti hmyzu) a 2 velké otevírací světlíky také se sítí! Ve flysheetu je nad okny všitá průhledná folie. Stan je zcela chráněn před nežádoucími návštěvníky (komáry, hmyzem). 

Samozřejmostí je vodotěsný kryt stanu, rozložení je velmi jednoduché - plně rozložení s pruty za méně než dvě minuty, bez připevnění prutů do okenic - několik sekund (testováno v dešti).

Materiál:

- stěny vyrobené z nejkvalitnější impregnované bavlny (plátna) o hmotnosti  280 g / m2  (většina prodejců nabízí slabší materiál - 260 g/m2), vyztužené ripstop síťkou v kombinaci s polyesterem. To zajišťuje vodotěsnost a vynikající prodyšnost. Švy stěn jsou podlepeny, aby se zabránilo roztažení materiálu a proniknutí deště. 4 hlavní otvory (2 vstupy a 2 okna) a 2 střešní okna chráněná sítí proti hmyzu a roletami zevnitř i zvenčí umožňují dokonalou regulaci teploty uvnitř. Za chladnějších nocí uzavíráme otvory na obou stranách, v teplejších nocích necháváme pouze sítě. Poskytuje pocit chladu i ve velmi horkém počasí. 

- flysheet (plachta nad střechou stanu) - voděodolný polyester 420 D. Dodatečný rám zaručuje proudění vzduchu mezi flysheetem a střechou stanu. Nad střešními okny všity průhledné fólie.  

- černý kryt - 100% vodotěsný, vyrobený z 550 g PVC, s malým zipem pro snadné otevírání a zavírání. 

Sada obsahuje teleskopický žebřík o délce 2,3 m.

Stan má hliníkové montážní lišty a sadu konzol pro příčníky nebo podélníky (hagusy). Stan lze namontovat podél nebo napříč vozu v závislosti na typu střešního nosiče, který máte. Stan lze otevřít do strany nebo do zadní části vozidla.