EXPEDIČNÍ VYBAVENÍ

STŘEŠNÍ AUTOSTAN ARIZONA 160 LONG S PŘEDSALONKEM - PÍSKOVÝ

SAR160LPP

Nové

Rozměry:

rozložený 240x160x130 cm
složený 120x160x28 cm
místa pro spaní 240 x 155 cm
váha 65

Více informací

1 Položka

SKLADEM - IHNED K ODBĚRU

32 990,00 Kč s DPH

27 264,46 Kč bez DPH

39 999,00 Kč s DPH

-7 009,00 Kč

Více informací

Popis produktu:

Podlaha je vyrobena z hliníku s izolační pěnou. Třívrstvá podlaha poskytuje vynikající izolaci i při nízkých teplotách. Na podlaze, matrace, tlustá 6 cm, s odnímatelným krytem. Okna jsou opatřena otevřenou sítí proti komárům, vnějšími žaluziemi rozepnutými na bodcích a těsným uzavřením na vnitřní straně. Vstupní otvory s moskytiérami a vzduchotěsným uzávěrem. V horní části stanu, nastavitelná ventilace (s moskytiérou) a 2 velká otevíratelná střešní okna s moskytiérami! Nad okny má obratník profesionální fólii šitou. Stan zcela chráněn nechtěnými hosty (komáry, hmyz).

Stan je samozřejmě vodotěsné pouzdro v šedé barvě, velikost krytu umožňuje odjet ve stanu, polštářích, spacích pytlích apod. Rozkládání velmi jednoduché - plné rozložení s okny pod dvě minuty, bez montážních kolíků v roletách - několik sekund (testováno v dešti).

Stan má střešní okna.

materiál:

- stěny nejvyšší kvality impregnované bavlny (plátno) o hmotnosti 280 g / metr (většina prodejců má tenčí materiál 260 g) vyztužený síťovinou (ripstop) v kombinaci s polyesterem. To zajišťuje vodotěsnost a vynikající dýchání. Švy stěn jsou lepeny, aby se zabránilo protahování a úniku během deště. 4 hlavní otvory (2 vchody a 2 okna) a 2 střešní okna zabezpečená sítí proti hmyzu a žaluziemi zevnitř i zvenčí umožňují dokonalou kontrolu vnitřní teploty. Na chladnějších nocích zavřeme otvory na obou stranách, v teplejším otevřeme, ponecháme pouze sítě proti komárům. Dodává pocit chladu i ve velmi horkém čase.

- tropický - vodotěsný polyester 420 D. Dodatečný rám zaručuje proudění vzduchu mezi tropy a střechou stanu. V tropech šité přes okna dva profesionální filmy.

- kryt - 100% vodotěsný, vyrobený z PVC 1000D, tlusté stěny dokonale plní svůj úkol. Obal s malým zipem, který usnadňuje otevírání a zavírání. Kryt je tak silný, že chrání stan nejen z větví, ale také odolává nárazům na silnější větve.

Zahrnuje teleskopický žebřík 2,3 m.

Stan má hliníkové montážní lišty a sadu držáků pro střešní nosič nebo zábradlí a popruhy připevněné k zemi. Stanové kolejnice mohou být instalovány podél nebo přes stan v závislosti na typu střešního nosiče, který vlastníte. Stan může být otevřen do strany nebo dozadu.

Dlouhá verze: nad žebříkem je další střešní krytina a po instalaci vestibulu je žebřík umístěn uvnitř vestibulu. Takže můžete jít dolů do vestibulu, aniž byste šli ven. Vestibul má pogumovanou podlahu se zipem.